Yayınlar TV

Böyle Bitmesin

Genişlet

Böyle Bitmesin Canlı izle

Böyle Bitmesin Canlı İzle

 

TRT 1’de daha önce ekranlara gelen ve oldukça beğenilen dizi Böyle Bitmesin tekrar bölümleriyle izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dram türündeki dizi At Yapım imzasını taşıyor. Dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak yaparken, senaristliğini ise Necati Şahin yapıyor. Son yıllarda Türkiye’de artan boşanma ve aile sorunlarını konu alan, dizinin başrollerinde Nergis Öztürk, Yeliz Kuvancı, Cemal Toktaş, Tomris İncer yer almaktadır. Böyle Bitmesin tekrar bölümleriyle pazar sabahları saat 07.25’te TRT 1 ekranlarında.

 

Böyle Bitmesin Konusu

 

Ülkemizde son yirmi yılda boşanmalar hızlı bir şekilde artmıştır. Bu boşanmaların nedenleri, toplumun bu konuda bir şey yapamaması, ülkenin her yerinde boşanmaların hızlı bir şekilde artmış olması bir şeyi işaret ediyordur. Bu boşanmanın aile kavramıyla ilgili bir kriz olduğunu göstermekteydi. Bir şeyin tanımlanması için en temel yollardan biri onun karşıtı olan durumla aynı noktada incelemekti.

Bu dizide aile kavramı bütün yönleriyle anlatılmaktadır. Bu yüzden her bölümde ailelerin parçalanmasına engel olmaya çalışan bir ekip, farklı bir aileyle, farklı bir boşanma sebebiyle, farklı bir kavgayla karşı karşıya kalıyor. Ekip farklı sorunları olan aileleri analiz ediyor derinlemesine inceliyor.

 

Böyle Bitmesin Oyuncuları

 

Nisa Yazıcı – Nergis Öztürk

 

1980 yılında Ordu’da doğan Nergis Öztürk, Ankara Üniversitesi’nde Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Oyunculuk kariyerinde ilk yer aldığı proje “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?” filmidir. Daha sonra sırasıyla Barda, Kızlar Yurdu, Karayılan, Hatırla Sevgili gibi dizi ve film projelerinde yer almıştır. Nergis Öztürk Böyle Bitmesin dizisinde, Nisa Yazıcı adında risk almayı seven ve sıra dışı yöntemlere sahip, aile masasının bir üyesi rolüyle yer almıştır.

 

Nazlı Hakbilir – Yeliz Kuvancı

 

1987 yılında Ankara’da doğan Yeliz Kuvancı Beykent Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümünü bitirmiştir. 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde başrol oynayarak yapmıştır. Tutunamayanlar, Sadakatsiz gibi dizilerde de rol alan Yeliz Kuvancı, Böyle Bitmesin dizisinde aile masasında çiftlere dair analizler yapan Nazlı Hakbilir rolünü canlandırmıştır.

 

Yusuf Hakbilir – Cemal Toktaş

 

1983 yılında İstanbul’da doğan Cemal Toktaş, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitimini tamamlamıştır. Bir çok film ve dizi projesinde yer alan oyuncu, Böyle Bitmesin dizisinde Yusuf Hakbilir adında, boşanma davalarının hukuki süreçlerinde aile masasına katkı sağlayan bir karakteri canlandırmaktadır.