Yayınlar TV

Ajans Hafta Sonu

Genişlet

Ajans Hafta Sonu Canlı izle

Ajans Hafta Sonu Canlı İzle

 

A Haber ekranlarında hafta sonları gün boyunca yayınlanan haber bülteni Ajans Hafta Sonu, Türkiye ve dünyadan en son gelişmeleri ekranlara getirmeye devam ediyor. Gün içerisinden farklı saatlerde yayınlanan programı, A Haber ekibinden farklı haber spikerleri sunuyor. Ülkemizden ve dünyadan en son haberler, son dakika gelişmeleri, siyaset sahnesinden en son gelişmeler, vatandaşı ilgilendiren konular, detaylarıyla ekonomi verileri, Ajans Hafta Sonu’nda izleyicilere aktarılıyor. Programın muhabirleri, gündemi ilgilendiren önemli başlıkları canlı bağlantılarla ekranlara taşırken, bültenlerin sunucuları başarılı sunumlarıyla fark yaratıyor. Ajans Hafta sonu program gün içinde farklı saatlerde ekrana geliyor. Farklı sunucuların başarılı bir şekilde sunduğu haber bültenleri, izleyicilere son gelişmeleri detaylarıyla aktarıyor.

 

Ajans Hafta Sonu A Haber

 

A Haber ekranlarının hafta sonu haber bülteni olan Ajans Hafta Sonu, gün içerisinde farklı saatlerde ekrana geliyor. Bülten ilk olarak sabah 06.00’da Tahir İnan’ın sunumuyla ekrana geliyor. Ardından saat 10.00’da Şafak Tükle bülteni sunuyor. Saat 13.00’teki öğle bültenini Hikmet Öztürk, öğleden sonra 16.00’daki bülteni ise Gökhan Kurt sunuyor. Günün son Ajans Hafta Sonu ise saat 19.00’da Merve Türkay tarafından sunuluyor. Dünyadan ve ülkemizden en önemli gelişmeler, hızlı bir şekilde A Haber ekranlarına taşınıyor. Gündemi ilgilendiren önemli olayların ekrana geldiği bülten, hafta sonları haberleri yakından takip etmek isteyen izleyiciler için iyi bir alternatif oluşturuyor.

 

A Haber Ajans Hafta Sonu Sunucusu Kimdir?

 

A Haber’in hafta sonu haber bülteni Ajans Hafta Sonu gün içinde farklı saatlerde ekranlara gelirken, bülteni birçok sunucu kendi saatinde sunuyor. Program sabah saatlerinde A Haber’in deneyimli spikeri Tahir İnan tarafından sunuluyor. Günün ilk gelişmeleri sabahın erken saatlerinde ekrana geliyor. Gün içerisinde ekrana gelen bültenlerdeki sunucular Şafak Tükle, Hikmet Öztürk, Gökhan Kurt ise günün gelişmelerinin yanı sıra son dakika gelişmelerini de sıcağı sıcağına ekranlara taşıyor. Ajans Hafta Sonu haber bültenini son olarak saat 19.00’da Merve Türkay tarafından sunuluyor. Gün içerisinde yaşanan tüm gelişmeler detaylarıyla izleyicilere aktarılıyor. Merve Türkay, başarılı sunumuyla izleyicilerden tam not alıyor.